Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Šedá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Pilot |
| Efekt Objektivů | |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 60-14-145 |
| Šířka čoček | 60mm |
| Výška čoček | 50mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
