Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Žlutá |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Šířka čoček | 52mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ano |
| Barva rámu | Žlutý |
| Velikost | 52-17-140 |
| Výška čoček | 37mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
