Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Ekologický Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 52mm |
| Velikost | 52-18-145 |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 235mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl | Čtverec |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
