Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Červená |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Červená |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ano |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 54-17-140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
