Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Vícebarevný |
| Extra | Modrý Filtr |
| Barva rámu | Vícebarevný |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Browline |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Velikost | 52-21-145 |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ano |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
