Popis
| Pohlaví | Děti |
| Hlavní barva | Červená |
| Barva rámu | Červená |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 47mm |
| Velikost | 47-13-130 |
| Výška čoček | 32mm |
| Šířka mostu | 13mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Styl | Obdélník |
| Zásilka zahrnuje | Neutrální pytlík na brýle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
