Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Hodinový mechanismus | Automatické Natahování |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Voděodolnost | 20 ATM |
| Barva pouzdra | Stříbro |
| Materiál pouzdra | Nerezová Ocel |
| Šířka skříně | 40mm |
| Délka pouzdra | 40mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Materiál náramku | Kůže |
| Šířka Spojení Popruhu | 20mm |
| Obvod zápěstí (max.) | 220mm |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Sklo | Sapphire Sklo |
| Barva displeje | Pomeranč |
| Rezerva energie | 40h |
| Rámeček | Jednostranní otáčení |
| Styl | Sport |
| Uzavření | Spona na kolík |
| Výška skříně | 13mm |
| Čelící | Žádný |
| Funkce | Zobrazení data |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
