Popis
| Hlavní barva | Černý |
| Pohlaví | Muži |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Styl | Klasický, Elegantní |
| Obvod zápěstí (max.) | 210mm |
| Šířka Spojení Popruhu | 20mm |
| Uzavření | Spona na kolík |
| Materiál náramku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
| Délka pouzdra | 37mm |
| Šířka skříně | 37mm |
| Čelící | Žádný |
| Materiál pouzdra | Nerezová Ocel |
| Barva pouzdra | Černá |
| Funkce | Zobrazení data |
| Voděodolnost | 5 ATM |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Hodinový mechanismus | Křemen: Baterie |
| Výška skříně | 7mm |
| Sklo | Sapphire Sklo |
| Barva displeje | Černá |
| Rezerva energie | Žádná automatika |
| Rámeček | Žádný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
