Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Růže |
| Barva rámu | Růže |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 50mm |
| Velikost | 50-18-135 |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 137mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Motýl |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
