Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Velikost | 52-15-135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
