Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 51mm |
| Velikost | 51-16-140 |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl | Kulatý |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
