Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 54-17-140 |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
