Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Zlato |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov |
| Velikost | 46-19-140 |
| Šířka čoček | 46mm |
| Výška čoček | 32mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Zlato |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
