Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Pomeranč |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov |
| Velikost | 46-25-140 |
| Šířka čoček | 46mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 25mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Pomeranč |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Kulatý |
| Ochrana | Žádný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
