Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Kanónová ocel |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Dělové kov |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Oválný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 58-20-150 |
| Šířka čoček | 58mm |
| Výška čoček | 56mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 148mm |
| Délka spánků | 150mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
