Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Žlutá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Velikost | 54-15-140 |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ano |
| Barva rámu | Žlutý |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Extra | Žádné |
| Styl | Pilot |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
