Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Bronz |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov |
| Velikost | 55-17-145 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 35mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 143mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Polorám |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Bronz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
