Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva čoček | Růže |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 54-18-140 |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 36mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Neutrální pytlík na brýle |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
