Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Průhledný |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Průhledný |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Oválný |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 51mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 142mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 51-21-140 |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
