Popis
| Pohlaví | Pánské |
| Hlavní barva | Černá |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál rámu | Polyamidpolyamid |
| Styl Ráfku | Bezrámové |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Šířka čoček | 99mm |
| Výška čoček | 61mm |
| Šířka mostu | 1mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Modrý filtr |
| Styl | Mono |
| Efekt Objektivů | Zrcadlové |
| Kategorie filtru | 3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
