Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál čoček | Plast |
| Hlavní barva | Vícebarevná |
| Barva rámu | Vícebarevná |
| Materiál rámu | Kov a plast |
| Styl | Ovální |
| Efekt Objektivů | Žádný |
| Šířka čoček | 56mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Bezrámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
