Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál čoček | Plast |
| Hlavní barva | Šedá |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl | Obdélnikové |
| Efekt Objektivů | Žádný |
| Šířka čoček | 57mm |
| Výška čoček | 48mm |
| Šířka mostu | 13mm |
| Šířka rámu | 120mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Plný rám |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
