Popis
| Pohlaví | Dámské |
| Hlavní barva | Zelená |
| Barva rámu | Zelená |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Plný rám |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádný |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 13mm |
| Délka spánků | 143mm |
| Pružinová pant | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
